Diskuze na téma...návštěvnost a komentáře

21. června 2010 v 15:05 | haníí
Snad každý blogař chce mít nějakou návštěvnost-i já. Vždyť na co by nám ten blog byl, kdyby tam nikdo nechodil a nevyjadřoval své názory??
 někdo potřebuje mít návštěvnost obrovskou a dociluje toho všemi možnými způsoby-např. psaním reklam! to nenávidím, nenávidím to, když někdo příjde na můj blog a napíše komentář typu-"ahoj, hezu blog, koukni na můj", nebo  "zvýšila jsem ti návštěvnost o jednoho člověka, tak mi to prosím oplať". to je prostě způsob zvyšování návštěvnosti, který nemám ráda. no ale, jak JINAK docílit vyšší návšěvnosti? -neignorovat ostatní blogy-když narazím na nějaký zajímavý blog, tak napíšu komentář-ale NE komentář "hezu blog"! musí být trochu obsáhlý, aby admina toho blogu zaujal a třeba se i pak podíval na jeho blog a třeba by mu odpověděl (kdyby se ho ten, kdo mu psal koment na něco zeptal), nebo mu k článku něco napsal. každopádně se snažte psát komentáře k článku....
já osobně mám svoje oblíbené blogy (nemyslím teď tím affs) na které pravidelně chodím. komentáře tam taky píšu ale ne vždy-jenom, když mě něco třeba zaujme.

teď na konec ještě pár otázek =)
jakým způsobem si zvyšuješ návštěvnost? nebo si ji nezvyšuješ?
píšeš reklamy na zvýšení návštěvnosti? (upřímně prosím!)
líbí se ti tvoje návštěvnost nebo bys chtěla vyšší?
máš nějaké své oblíbené blogy na které pravidelně chodíš?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 21. června 2010 v 18:40 | Reagovat

většinou tak, že prolízám blogy a píšu komentáře k článku, který mě zaujme a když mě žádný nezaujme, tak jdu prostě dál na další blog :)
většinou ne, ale občas se naskytne případ, že napíšu reklamu, aby šli ke mě na blog třeba, když tam má soutěž a sháním lidi,a le to jsou vyjímky :)
no jsem ráda, když mi přinde na blog za den třeba 40 nebo 50lidí, ale samozřejmě bych chtěla lepší, ale to si nejdřív musím zasloužit tvrdou prací na blogu, ale když mám tak nízkou návštěvnost, jako třeba 30lidí za den, tak nemám ani chuť na tom blogu něco dělat. Klidně by mi i stačilo 100lidí. Víc ani nepotřebuju, ale jsem ráda, že mám aspoŇ nějakou návštěvnost :)

2 Kristýna Kristýna | Web | 21. června 2010 v 18:40 | Reagovat

[1]: jj mám

3 K!NUSH K!NUSH | Web | 22. června 2010 v 15:41 | Reagovat

jakým způsobem si zvyšuješ návštěvnost? nebo si ji nezvyšuješ?-v poslednej dobe sa o tom moc nesnažím...
píšeš reklamy na zvýšení návštěvnosti? (upřímně prosím!)-nie,nikdy som žiadnu na zvýšenie nenapísala
líbí se ti tvoje návštěvnost nebo bys chtěla vyšší?-chcela by som vyššiu
máš nějaké své oblíbené blogy na které pravidelně chodíš?-ano..a jedným z nich je tvoj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama